wiedza

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/info801.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W sieci odszukasz multum interesujących materiałów, które dotyczą przewidywania, sprzedaży internetowej , a także komputerów

praca w internecie
Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com
Najprawdopodobniej każdy przekonał się, że encyklopedie odeszły do lamusa. Nie jest to oczywiście dobra wiadomość, tymczasem nie możemy nic z tym zrobić. Jeżeli zamierzamy pozyskiwać nową wiedzę i szukać odpowiedzi na przenikające nas pytania to musimy skorzystać z internetu, do jakiego dostęp obecnie ma prawie każdy.

Internet to bogate źródło wiedzy - warto inteligentnie z tego wykorzystywać

Internet
Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć, że współcześnie przykładamy dużo większą uwagę do licznych pojęć i znaczące jest dla nas bycie obeznanym w szczegółowych zagadnieniach. Wynika to z faktu, że coraz to więcej sytuacji, jakie zdarza nam się w życiu wymaga od nas specjalistycznej wiedzy. Żeby ją zdobyć wielokrotnie wystarczy faktycznie niewiele. Internet jest wielkim zarzewiem danych, z którego możemy dzisiaj korzystać w każdym miejscu i o każdej porze.

Wszystko, co z integracją danych powiązane jest

analizowanie danych
Autor: AlphaLab Startup Accelerator
Źródło: http://www.flickr.com
Zdajemy sobie sprawę, że jeżeli chce się uzyskać nową wiedzę, to należy poznawać nowe rzeczy. Identycznie jest w chwili, kiedy mamy ochotę poznać jakieś prawidłowości przy dużej zbiorowości danych. Nie jest łatwo wyciągnąć wnioski, kiedy mamy bardzo dużo danych. Jednak big data to nie problem, kiedy będziemy mieli wokół siebie ludzi znających się na łączeniu i analizowaniu danych. Dzięki zgranej grupie ludzi będzie można bez dużych problemów doprowadzić do tego, że dostępne dane staną się niewyczerpanym wręcz źródłem informacji.
Syndicate content

bi3 | Download this Theme