Informacje

Nowatorskie zastosowania kamer o których nie miałeś wyobrażenia

Ukryta kamera DV Pen to kamera, która zapewnia duże bezpieczeństwo użycia. Poprzez założenie jej w długopisie, jaki możemy mieć za każdym razem przy sobie czy też pozostawić w mieszkaniu. Inny współczesny ekwipunek to kamera sportowa o niewielkich rozmiarach . Pozwala na przydatną i ukradkową rejestrację otoczenia, dzięki cudownym parametrom oraz aktywacji nagrywania dźwiękiem wykrytym w otoczeniu.

GoPro

Autor: bm.iphone
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszy współczesny sprzęt , którym jest długopis z kamerą zawiera wbudowaną szpiegowską mini kamerę . Pozwala ona na baczną rejestrację otoczenia z niezwykle godziwą rozdzielczością, generując klarowny obraz. Zapisywane są również dźwięki z otoczenia, co zezwala na zebranie dokumentu mobbingu, wykazania oszustwa, lub nagranie ważnego spotkania w sposób wybitnie dyskretny.

Wkomponowana pamięć o objętości 4GB pozwoli na wolne nagranie spotkania a czas pracy wyekwipowania waha się od 1 do 1,5 godziny. Łączność z komputerem za usługą interfejsu USB pomoże bezproblemowo zgrać i oglądać filmy i fotografie. Drugi za to nowy aparat to dzisiejsza kamera miniaturowe kamery szpiegowskie sportowa wodoodporna o niewielkich rozmiarach, jaka pozwala na przydatną i dyskretną rejestrację otoczenia, dzięki wybornym parametrom i także aktywacji nagrywania dźwiękiem wykrytym w otoczeniu.

Najistotniejszy komponent przyrządu, czyli matryca notuje obraz dobrej jakości, płynny i żywy. kamera samochodowa 198F nadaje się też do rejestracji filmu w warunkach niedostatecznego oświetlenia. Mini kamera sportowa rejestruje również dźwięki otoczenia za wsparciem wbudowanego, precyzyjnego mikrofonu.

GoPro

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Informacje w formie plików AVI notowane są na współwystępujących kartach microSD i po przekopiowaniu ich na komputer możemy je obejrzeć na dowolnym odtwarzaczu multimedialnym. Czas protokołowania przy naładowanych akumulatorach trwa około godzinę, co przystanie na wolne nagranie spotkania lub rozmowy.

Artykuł, jakim jest długopis z kamerą wyróżniany jest konsumentom poszukującym dobrego sprzętu szpiegowskiego, dyskretnie ukrytego w długopisie, jaki dostępny jest w dogodnej cenie. Banalna do ukrycia mała kamera sportowa MiniDV PD-55 to perfekcyjne rozwiązanie do perfekcyjnego nagrania istotnej konwersacji, nabycia dowodu czy nagrania filmu z wycieczki rowerowej.