Co to jest odbitka 3d i Czy tak prosto go zamówić?

Marki drukarskie świadczą profesjonalne usługi druku 3D w technologii FDM (wydruki 3D z termoplastów). Dysponują bezustannie rozbudowywanym parkiem mechanicznym, opartym o najodpowiedniejsze niskobudżetowe urządzenia dostępne na rynku. Korzystają z drukarek 3D korporacji Zortrax (M200), TierTime (Up! Mini), Monkeyfab (PRIME), Jelwek (Prusa i3 XL) i także Robo 3D.
Wydruki 3D w technologii FDM to jedna z najpopularniejszych i dodatkowo najtańszych sposobów drukowania przestrzennego. Polega na konstruowaniu modeli warstwa po warstwie za pomocą wiązki na wpół roztopionego plastiku. Przedsiębiorstwa zwykle trudzą się w druku 3D pierwowzorów, modeli koncepcyjnych jak również użytkowych, i także gadżetów reklamowych sporządzanych w skrótowych, personalizowanych partiach. Jednostki zajmujące się czynnością, jaką są wydruki 3d są w stanie zaoferować wydruki 3D i skanowanie 3d modeli o realnie dowolnym obszarze roboczym. Inżynierowie są w stanie zoptymalizować wszelki projekt pod kątem techniki FDM i wydrukować go w taki sposób, iżby po połączeniu uzyskał on spodziewany rozmiar.

ekscytujący wpis? Jeśli tak myślisz, kliknij bez ociągania tutaj, gdyż te materiały na pewno również uznasz za warte przejrzenia!

CD3D ma zasobne doświadczenie w adaptacji zamówień o zakresie niskoseryjnym – produkcji modeli w ilościach kilkudziesięciu – kilkuset sztuk. W błyskotliwej większości przypadków dotyczy to zleceń dla specjalizacji reklamowej. Drukowane gadżety są personalizowane logiem Kontrahenta, a ich stosunkowo niewielka liczba powoduje, że dużo bardziej rentowna jest wytwórczość w technice druku 3D. Dzięki mianym drukarkom 3D da się wydrukować modele z faktycznie każdego rodzaju materiału do druku 3D w technice FDM, jakie są przystępne na rynku. Paleta materiałów jest pod takim względem niezmiernie bogata . W realizacji wydruków 3D wykorzystujemy tylko i wyłącznie materiały od rozwojowych producentów: Verbatim, Spectrum Filaments, D&R 3D Filament, Noviplast, bądź Zortrax.

CD3D jest pierwszą firmą w naszym kraju, która zaczęła prace z materiałem kompozytowym Graphene 3D, będącym związaniem PLA i grafenu – artykułu przyszłości. Materiał ten ma szereg rzadkich właściwości jak np. przewodzenie prądu, co sprawdza się w zaszczytny sposób w kontekście druku 3D obrębów elektronicznych.