Pomysły na podarek pod choinkę

To już ostatnie dni na podarunki pod choinkę. Niestety nie ma już czasu, aby zamówić świąteczne prezenty wigilijne przez internet. Jednakże półki sklepowe gną się od najróżniejszych towarów. Co możemy kupić na święta kobiecie a co panu? Jakie prezenty kupić dziecku na gwiazdkę? Święta Bożego Narodzenia to czarodziejski czas spędzany w gronie rodziny.

Z tej okazji, zgodnie z wielowiekową tradycją lubimy sprawiać sobie wzajemnie podarki oraz drobne upominki. Które podarunki na Boże Narodzenie sprawdzą się idealnie? Prezentujemy zarówno tradycyjne, jak i wyszukane podarki pod choinkę dla każdego.

prezenty pod choinką

Autor: Chris_Parfitt
Źródło: http://www.flickr.com

Ubrania – senny koszmar każdego malucha. Miast wyśnionych klocków, posążków superbohatera, bądź nowej gry komputerowej – ciepły szaliczek i skarpetki. To nie idealny podarek dla najmłodszych, chociaż doskonale sprawdza się jako dodatek. Co innego dorośli. Ubrania to sprawdzony podarunek gwiazdkowy. Oczywiście może być dowcipny. W marketach nie brakuje dowcipnych dodatków, które można spożytkować w trakcie sylwestrowej zabawy. Choćby krawat ze śmiesznym nadrukiem czy dowcipny T-Shirt. Może się jednak okazać, że obdarowanemu rzeczywiście brakuje nowej koszuli, skarpetek, wygodnego swetra, czy ciepłych rękawiczek. Zapraszamy do do czytania – .

Gry i komputer. Każdemu, kto korzysta z komputera przyda się nowiuteńki laptop bądź notebook. Rzecz jasna pod warunkiem, iż stary komputer liczy już sobie kilka lat i warto go zastąpić nowym. Jeśli osoba, jaką pragniemy obdarować ma już nowiuteńki sprzęt, można jkupić jej coś, czego nie ma dla przykładu nowiuteńki tablet, czytnik e-booków czy też akcesoria komputerowe (zewnętrzny dysk twardy etc.). Jeżeli mamy do czynienia z fanem bądź fanką gier na komputer, warto spytać zbywcy, co aktualnie jest na topie. I nieodzownie wcześniej zorientować się, jaka tematyka intryguje gracza, któremu pragniemy zakupić świąteczny prezent pod choinkę. Sprawdź też

Kosmetyki – wypróbowany podarek tak dla pań jak również dla panów. Panie uraduje dla przykładu żel do mycia twarzy, perfumy, tonik, środek łagodzący, krem, żel pod prysznic. Dla mężczyzn stosowny będzie żel do golenia, szampon dla mężczyzn, płyn do kąpieli o męskim zapachu, pianka do golenia czy inne akcesoria do golenia.