Wsparcie promocji produktów z Ceneo

Niewielu z nas robi zakupy – choćby niewielkie, czy pod wpływem impulsu – bez wcześniejszego sprawdzenia, ich ceny w innym sklepie. W czasach internetu, i coraz bardziej rozwijającej się e-sprzedaży, zestawienie cen przed zakupem wydaje się być jak najbardziej naturalne.

Ceneo

Źródło: Ceneo

Umożliwiają nam to specjalnie przygotowane porównywarki cenowe. Jedną z nich jest Ceneo, która może poszczycić się największym powodzeniem wśród użytkowników internetu z powodu wielce kuszących ofert.

Jak korzystać z wyszukiwarki Ceneo? To naprawdę nic trudnego.

Korzystanie z Ceneo jest wręcz intuicyjne. Jeżeli wiemy jakiego produktu szukamy, wystarczy, że podamy jego nazwę w oknie głównej wyszukiwarki, widniejącej na górze strony. Jeśli natomiast właśnie chcemy się zaznajomić z artykułem (np. telewizorem), wejdźmy w stosowną właściwą zakładkę, a tam poznamy interesujące nas informacje na jego temat oraz najbardziej atrakcyjną ofertę cenową.

By w pełni korzystać z tej porównywarki cenowej, nie musimy poświęcać czasu na rejestrację czy hasła. Wszystkie opcje są ogólnodostępne i mogą z nich skorzystać wszystkie osoby odwiedzające stronę.

Ceneo to rodzaj serwisu troszczący się o wizerunek swój i swoich klientów. Tak więc przygotowało program „Zaufane opinie”, dzięki któremu wszelkie komentarze umieszczane na stronie są godne zaufania. Dzięki prowadzeniu odpowiedniej weryfikacji komentarzy, strona uniemożliwia wystawianie nieprawdziwych opinii o sklepach.

Zakupy online

Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com

Coraz więcej sklepów traktuje obecność serwisie jako możliwość promowania swej działalności.

Z chwilą gdy w sieci rozpoczęły swą działania porównywarki cen różnorodnych produktów, sklepy masowo podjęły korzystanie z ich usług. Z tej przyczyny klient ma możliwość, by szybko i łatwo porównać cenę produktu, który go interesuje i wybrać ten, który jest dla niego najtańszy .

Dlaczego warto zdecydować się na porównywarki e-sklepów? Większa ilość odwiedzin w sklepie, zwykle gwarancja wyższych obrotów, rozpoznawalność marki – co procentuje w przyszłości (klient pamięta i wraca) oraz mniejszy koszt za reklamę niż w przypadku np. spotów telewizyjnych. Porównywarka cen? To się opłaca!

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>