Ciekawe gadżety – co jest obecnie na topie

Każdy z nas widział jakieś filmy o szpiegach. Najczęściej wydaje nam się, że szpiedzy istnieją tylko na ekranach telewizyjnych. Ale nie jest to stan rzeczywisty. Rzeczywiście jest tak, że w zwykłym świecie też żyją ludzie parający się takim zawodem. Niezbędne są im różne gadżety. Do takich należy na przykład zegarek szpiegowski, który jest niesamowicie potrzebny w ich pracy. Zegarek wygląda całkiem normalnie, jest jednak o wiele cięższy. Może go zamówić każdy przez Internet. Nie musimy być szpiegiem czy detektywem, żeby móc mieć taki zegarek.

Tyle, że jeżeli szpiegowski zegarek będzie nam przydatny tylko do zabawy zapewne prędko rzucimy go w kąt, a jeżeli będzie przydatny do pracy, to będzie stale używany i wykorzystane będą wszystkie jego możliwości. Szpieg potrzebuje też kamery. Dlatego kupowany jest przez nich też długopis z kamerą. To niesamowicie fajny gadżet. Osoba, którą się nagrywa nawet nie wie, że będzie nagrywana. Tego typu nagrania raczej nie mogą być wzięte przez sąd pod uwagę, jako dowód. Ale wystarczy wypuścić filmik do sieci i sprawa będzie załatwiona.

Nasze nowe wpisy są tak samo zajmujące, co ten. Zatem kliknij w link tutaj komputery rawicz i oglądaj skrupulatne wiadomości. Zachęcamy!

Powinniśmy pamiętać, że nie tylko my używamy takich gadżetów i że inni też mogą posiadać przy sobie tego typu gadżety. Choć jeśli funkcjonujemy sobie bez jakiegoś wychylania się nie musimy się martwić, że ktoś będzie przeciwko nam wykorzystywał tego rodzaju gadżety.

długopis

Autor: www.iconfinder.net
Źródło: www.iconfinder.net

Podsłuchy

Czasem dowiadujemy się o podsłuchach. Możemy usłyszeć, jakie rozmowy prowadzili ludzie ze sfery publicznej. Nie za każdym razem są to interesujące rozmowy, często można usłyszeć w nich wulgaryzmy, ale tak to jest, kiedy człowiek nie ma świadomości, że ktoś go nagrywa. Rzeczywistość jest taka, że podsłuchy mogą być zamontowane w każdym miejscu.

Można jednak za pomocą pewnego urządzenia upewnić się czy w danym miejscu zostały zamontowane podsłuchy. Chociaż prawda jest taka, że nie każdy myśli o tym, że w jakimś miejscu mogą być podsłuchy. Takie urządzenia są używane w pracy operacyjnej policji, ale też przestępcy wykorzystują tego typu rozwiązań. Z tego powodu należy mieć się na baczności i kiedy z kimś rozmawiamy w niesprawdzonym miejscu, to lepiej ważyć swoje słowa, zwłaszcza, gdy jest się osobą publiczną.