Tablety nowej generacji pochodzące od renomowanych przedsiębiorców

Wiele osób ma duży problem, czy kupić tablet czy tradycyjny laptop. Można oczywiście kupić oba urządzenia, i wiele osób z powodów praktycznych tak robi. Lecz można też bardziej dokładnie sprecyzować swoje preferencje i wybrać takie urządzenie, które lepiej spełni wymagania. Jeżeli ktoś dużo będzie pracował na użytkowym oprogramowaniu pod linuxem albo windowsem, to wydajne laptopy mogą być dla niego zdecydowanie korzystniejszym wyjściem. Za to jeśli ktoś sprzętu chce używać głównie do zabawy, oglądania filmów, albo będą się liczyć niewielkie wymiary, dłuższy czas pracowania na bateriach oraz mobilność, to nieduży tablet może się okazać lepszym rozwiązaniem.

Tablet HP Topaz

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Rzecz jasna projektanci sprzętów elektronicznych dokładają starań, by ich sprzęty były w miarę możliwości praktyczne i uniwersalne, i zaczynają powstawać urządzenia takie jak na przykład . Łączą one w sobie najważniejsze cechy obu tych urządzeń, czyli bardzo zwarte rozmiary, dłuższy czas działania i dotykowy ekran, a oprócz tego kompletną klawiaturę i systemy operacyjne znane z tradycyjnego komputerowego sprzętu. Urządzenia takie używać można jako tradycyjne laptopy, a jeżeli ktoś będzie chciał oglądnąć film czy też pograć w grę komputerową, to starczy obrócić klawiaturę, która stanie się praktyczną podstawką, i używać urządzenia jako tabletu.

Jednak jeżeli ktoś zdecyduje się na zwykły tablet, to do dyspozycji ma sporo modeli najróżniejszych firm. Najpopularniejszym wymiarem jest siedem cali, i tyle właśnie ma lenovo a3500. Ale tablet ten posiada również 4-rdzeniowy procesor, ekran IPS o wysokiej rozdzielczości, moduł 3G i 16G pamięci, dzięki czemu stanowi jedną z ciekawszych propozycji na rynku. Z tabletów LG bardzo wyróżnia się także model lenovo ideatab yoga b8000 16gb 59 388036 (zapoznaj się z ofertą na stronie: ).

Kliknij ten link, by przekonać się, co inny serwis udostępnił (http://www.hurtopony.pl/ciezarowe.html) na ten wątek. To z pewnością też Cię zaciekawi.

Oprócz wydajnych komponentów tablet ten ma niezwykle przydatną zaletę, a mianowicie oryginalną, wielofunkcyjną komorę na akumulator. Bardzo dobrze będzie się ona sprawdzać podczas trzymania urządzenia, lecz dzięki zamontowanej podstawce pozwoli na postawienie tabletu. Inżynierowie postawili na wygodę i prostotę używania, i dzięki użyciu specjalnej komory na baterie ten tablet bardzo dobrze obsługuje się jedną ręką.