Aktualne ciekawostki w sprawie elektroniki i gier PC

Przeglądając obecne nowinki połączone z elektroniką, grami komputerowymi bądź telefonami komórkowymi możemy spostrzec, że w dzisiejszych czasach pojawiło się multum nowych ciekawych informacji. Jedną z nich z pewnością jest to, iż potwierdzono informacje o tym, że pozostanie wydany titanfall 2 nie tylko dla xboksa. Z pewnością jest to doskonała nowina dla osób, jakie posiadają PlayStation czy Xbox bądź entuzjastycznie zagraliby w tą grę na PC-cie.

Konsola Xbox

Autor: Tom Wood
Źródło: http://www.flickr.com
Już teraz specjalnie wyznaczone zespoły pracują nad nowatorskim sequelem oddanym na inne nośniki. Miłośnicy gier w tematyce horrorów odszukają także dla siebie top 10 horrorow na pc. W Necie zdołamy odszukać wiele recenzji najlepszych gier dla miłośników dreszczyki grozy, wśród najpopularniejszy zestawień pojawiły się takie gry, jak chociażby Alan Wake, Amnesia, Silent Hill 2, do tego w czołowej dziesiątce wiele ludzi wymienia także takie gry, jak Dead Space, Penumbra albo Bioshock. Naturalnie porównań najlepszych gier w klimacie horrorów odnajdziemy dziś sporo, tym bardziej, iż każdy gracz kieruje się oczywiście własnymi upodobaniami w tej kwestii – więcej tutaj.

Wśród intrygujących nowinek pojawiły się również najnowsze informacje na temat nowego, innowacyjnego systemu Windows 10 (czytaj więcej) przeznaczonego na smartfony. Bezspornie wszystko co nalezy wiedziec o windows 10 to to, iż system ten jest o wiele prostszy w obsłudze i o wiele bardziej funkcjonalny. Zainstalowanie nowego systemu niewątpliwie spowoduje, że smartfon pocznie działać prędzej, wskutek tego jest to bardzo dobre rozwiązanie dla telefonów, które regularnie się zacinają.

Interfejs jest łatwy w użytkowaniu i niezwykle przejrzysty.

Czy masz kłopot z odnalezieniem fascynujących danych na prezentowany temat? Jeżeli tak, to nie przejmuj się, tylko prześledź treść (https://tritex.pl/), a na pewno się nie rozczarujesz.

W nowym systemie pojawiło się sporo fascynujących nowości, w szczególności bardziej przejrzysty kalendarz oraz Outlook. Windows 10 oferuje również nowiutkie, przebudowane mapy. To wyłącznie kilka ciekawostek o których oznajmiliśmy, jednakże naturalnie warto samodzielnie przetestować nowy system Windows 10 i zobaczyć jakie rzeczy uległy zmianie.