Modne i nowoczesne artykuły elektroniczne.

W czasie, gdy duża część elektroniki projektowana jest w Ameryce lub krajach azjatyckich, firma produkująca nowoczesne tablety, smartfony czy nawigacje, mająca siedzibę w Polsce brzmi nieco niezwykle. Jak się jednak okazuje, na rynku funkcjonuje tego typu firma, i co najbardziej istotne, bardzo dobrze radzi sobie pośród azjatyckich konkurentów.

Tablet GoClever

Autor: GoClever
Źródło: GoClever
Tą firmą jest Goclever, od kilku lat sprzedająca zaawansowane elektroniczne urządzenia dla użytkowników którzy cenią wygodne użytkowanie i wysoką jakość wykonania. Centrum projektowe i badawcze firmy znajduje się w Poznaniu i właśnie tam projektuje się wszystkie nowe urządzenia, zaś sama produkcja, w powodu kosztów, znajduje się w chińskim mieście. Lecz dzięki odpowiednim kontrolom jakości sprzęty które są oferowane w sklepach są wykonane ściśle wedle wytycznych projektowych i utrzymują odpowiednią jakość i parametry. W ofercie firmy można znaleźć wiele różnych wyrobów, na przykład takich jak tablety, smartfony, rejestratory i samochodowe nawigacje, a oprócz tego chyba wszystkie niezbędne akcesoria przydatne przy użytkowaniu innych produktów, takie jak na przykłada goclever bateria.

Jednym z ostatnich nowości oferowanych przez tę firmę jest duży, o pięciocalowym ekranie . Porządnie zrobiony, wyposażony w wydajne podzespoły telefon ten zyskał spore zainteresowanie odbiorców. Oferowany on jest na atrakcyjnych warunkach w porównaniu z konkurentami, dzięki czemu stał się on bardzo chętnie wybieranym sprzętem.

Smartfon ten jest wyposażony w aparat cyfrowy z potężną matrycą, wysoką rozdzielczość ekranu i możliwość używania dwóch kart SIM. W wersji standardowej w zestawie jest aparat telefoniczny, instrukcja obsługi oraz goclever ladowarka, użytkownicy mogą jeśli będą chcieli rozszerzyć możliwości urządzenia dokupić odpowiednią kartę pamięci o większej pojemności. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyć się zaczął także inny produkt tej firmy, to znaczy goclever (sprawdź na stronie ). Ta nawigacja posiada intuicyjny, wygodny interfejs użytkownika i dokładne plany całego kraju. Sporo użytkowników na pewno może zainteresować baza fotoradarów, dzięki której udając się w podróż przygotować się można na miejsca, w których może stać kosztowna niespodzianka.