Modne i nowoczesne artykuły elektroniczne.

W czasie, gdy duża część elektroniki projektowana jest w Ameryce lub krajach azjatyckich, firma produkująca nowoczesne tablety, smartfony czy nawigacje, mająca siedzibę w Polsce brzmi nieco niezwykle. Jak się jednak okazuje, na rynku funkcjonuje tego typu firma, i co najbardziej istotne, bardzo dobrze radzi sobie pośród azjatyckich konkurentów.

Tablet GoClever

Autor: GoClever
Źródło: GoClever
Tą firmą jest Goclever, od kilku lat sprzedająca zaawansowane elektroniczne urządzenia dla użytkowników którzy cenią wygodne użytkowanie i wysoką jakość wykonania. Centrum projektowe i badawcze firmy znajduje się w Poznaniu i właśnie tam projektuje się wszystkie nowe urządzenia, zaś sama produkcja, w powodu kosztów, znajduje się w chińskim mieście. Lecz dzięki odpowiednim kontrolom jakości sprzęty które są oferowane w sklepach są wykonane ściśle wedle wytycznych projektowych i utrzymują odpowiednią jakość i parametry. W ofercie firmy można znaleźć wiele różnych wyrobów, na przykład takich jak tablety, smartfony, rejestratory i samochodowe nawigacje, a oprócz tego chyba wszystkie niezbędne akcesoria przydatne przy użytkowaniu innych produktów, takie jak na przykłada goclever bateria.

Jednym z ostatnich nowości oferowanych przez tę firmę jest duży, o pięciocalowym ekranie . Porządnie zrobiony, wyposażony w wydajne podzespoły telefon ten zyskał spore zainteresowanie odbiorców. Oferowany on jest na atrakcyjnych warunkach w porównaniu z konkurentami, dzięki czemu stał się on bardzo chętnie wybieranym sprzętem.

Smartfon ten jest wyposażony w aparat cyfrowy z potężną matrycą, wysoką rozdzielczość ekranu i możliwość używania dwóch kart SIM. W wersji standardowej w zestawie jest aparat telefoniczny, instrukcja obsługi oraz goclever ladowarka, użytkownicy mogą jeśli będą chcieli rozszerzyć możliwości urządzenia dokupić odpowiednią kartę pamięci o większej pojemności. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyć się zaczął także inny produkt tej firmy, to znaczy goclever (sprawdź na stronie ). Ta nawigacja posiada intuicyjny, wygodny interfejs użytkownika i dokładne plany całego kraju.

Zaciekawił Cię prezentowany tekst? Jeśli tak, to śmiało kliknij także ten link. Pokrewne informacje zobaczysz również tutaj zestaw do wideokonferencji.

Sporo użytkowników na pewno może zainteresować baza fotoradarów, dzięki której udając się w podróż przygotować się można na miejsca, w których może stać kosztowna niespodzianka.