Gra strategiczna online

Gra imperia online jest nadzwyczaj prosta i przyjemna. Akcja gry rozgrywa się w średniowieczu, a zadaniem gracza jest poszerzenie niedużego kawałka ogromnego świata do rangi wielkiego imperium. Na początku zabawy trzeba rozwijać swoje imperium wykonując misje, skonstruować i poszerzyć armię i dołączyć do sojuszu, żeby zdołać wieść wojny i podboje przy pomocy broni właściwej do tego okresy.

gra online

Autor: daniel_jurena
Źródło: http://www.flickr.com

Gra imperia online rozpoczyna się od ważnych wyborów, od których zależą dalsze losy w zabawie. Zakres ekonomiczny gry polega na wznoszeniu następnych budowli, a bezrobotnej ludności zapewnienie pracy w tartaku, bądź kopalni. Odpowiednie ustawienie polega na wypowiadaniu kampanii, zawieraniu koalicji i handlu wytwarzanymi towarami. Gra Imperia Online to naprawdę świetna rozrywka.

W tej zabawie należy wcielić się w dowódcę i to, jakie zlecenia i rozstrzygnięcia podejmuje władca, rozsądzają o skali imperium. Gra imperia online już na początku wymaga od gracza dołączenia do wojsk Imperian, albo Normandów. Jest możliwość podbić 25 osad, przez co siła bitewna, handlowa i kulturowa może być dość wysoko postawiona i doprowadzi do licznych przymierzy po stronie okolicznych elit. Do najwyższego szczebla doprowadzi przede wszystkim samowystarczalność produkcyjna i co ważne wspaniale zorganizowana, wyszkolona armia potrzebna w czasie podbojów jak i nieodzowna przy obronie osobistego imperium.

Odwiedź stronę www

Nawet po wyjściu z gry pobudowane imperium cały czas się rozrasta, a wytwarzanie surowców nie ustaje nawet na chwilę. Trzy różne mapy, całkowita, imperialna i prowincji dopełniają całości w tej grze.

Sprawdź inne tego typu bardzo użyteczne źródło informacji na rozważany temat – kliknij tu oraz przeczytaj więcej w serwisie fotele gamingowe dla dzieci.

Gra imperia online to gra nie wymagająca pobierania kolejnych plików, jedyne, co potrzebne, to komunikacja z Internetem. Cała sceneria gry toczy się w średniowieczu, a całość polega na pełnieniu misji i obieranie właściwych taktyk i przygotowania do podbojów i obrony własnego mocarstwa.

Jeśli ktoś kocha gry przy jakich należy trochę pokombinować nad taktyką w czasach średniowiecza, to należałoby podjąć wyzwanie. Cała frajda polega na tym, że całość trzeba wybudować od fundamentów i od zaradności gracza jest zależny wymiar i forma imperium.