Nowatorskie zastosowania kamer o których nie miałeś wyobrażenia

Ukryta kamera DV Pen to kamera, która zapewnia duże bezpieczeństwo użycia. Poprzez założenie jej w długopisie, jaki możemy mieć za każdym razem przy sobie czy też pozostawić w mieszkaniu. Inny współczesny ekwipunek to kamera sportowa o niewielkich rozmiarach . Pozwala na przydatną i ukradkową rejestrację otoczenia, dzięki cudownym parametrom oraz aktywacji nagrywania dźwiękiem wykrytym w otoczeniu.

GoPro

Autor: bm.iphone
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszy współczesny sprzęt , którym jest długopis z kamerą zawiera wbudowaną szpiegowską mini kamerę . Pozwala ona na baczną rejestrację otoczenia z niezwykle godziwą rozdzielczością, generując klarowny obraz. Zapisywane są również dźwięki z otoczenia, co zezwala na zebranie dokumentu mobbingu, wykazania oszustwa, lub nagranie ważnego spotkania w sposób wybitnie dyskretny.

Wkomponowana pamięć o objętości 4GB pozwoli na wolne nagranie spotkania a czas pracy wyekwipowania waha się od 1 do 1,5 godziny. Łączność z komputerem za usługą interfejsu USB pomoże bezproblemowo zgrać i oglądać filmy i fotografie. Drugi za to nowy aparat to dzisiejsza kamera miniaturowe kamery szpiegowskie sportowa wodoodporna o niewielkich rozmiarach, jaka pozwala na przydatną i dyskretną rejestrację otoczenia, dzięki wybornym parametrom i także aktywacji nagrywania dźwiękiem wykrytym w otoczeniu.

Najistotniejszy komponent przyrządu, czyli matryca notuje obraz dobrej jakości, płynny i żywy. kamera samochodowa 198F nadaje się też do rejestracji filmu w warunkach niedostatecznego oświetlenia. Mini kamera sportowa rejestruje również dźwięki otoczenia za wsparciem wbudowanego, precyzyjnego mikrofonu.

GoPro

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Informacje w formie plików AVI notowane są na współwystępujących kartach microSD i po przekopiowaniu ich na komputer możemy je obejrzeć na dowolnym odtwarzaczu multimedialnym. Czas protokołowania przy naładowanych akumulatorach trwa około godzinę, co przystanie na wolne nagranie spotkania lub [go pro 8] rozmowy.

Artykuł, jakim jest długopis z kamerą wyróżniany jest konsumentom poszukującym dobrego sprzętu szpiegowskiego, dyskretnie ukrytego w długopisie, jaki dostępny jest w dogodnej cenie. Banalna do ukrycia mała kamera sportowa MiniDV PD-55 to perfekcyjne rozwiązanie do perfekcyjnego nagrania istotnej konwersacji, nabycia dowodu czy nagrania filmu z wycieczki rowerowej.

Kategoria: Informacje
Tagi: , , , , ,