Aplikacja skierowanydla księgowych.

Zakładając własną firmę, każdy z przedsiębiorców musi podjąć decyzję o wyborze sposobu prowadzenia działu księgowego i formy opodatkowania swojego przedsiębiorstwa. Dzięki podatkowej kpir, przedsiębiorca może odnotowywać zdarzenia gospodarcze jakie zachodzą w jego firmie. Podatkowa księga przychodów i rozchodów służy do ustalenia dochodu lub straty danego podatnika, za pomocą chronologicznego spisu przychodów i poniesionych kosztów z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. Ustalenie wysokości podatku dochodowego dokonuje się wedle zasad ogólnych – czyli skali podatkowej tudzież podatku liniowego.

księgowa

Autor: John Davis
Źródło: http://www.flickr.com
Prawo narzuca formę jak i sposób prowadzenia podatkowej Kpir. Wśród najczęściej stosowanych metod prowadzenia księgi przychodów i rozchodów, rozróżnia się: odręczne wpisy operacji gospodarczych; komputerowy program dla księgowych oraz KPiR on-line.Aby oszczędzić czas, stres oraz pozbyć się błędów, związanych z odręcznym rejestrowaniem sytuacji gospodarczych, można zastanowić się nad komputerowym prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów, który w sposób łatwy dokona rejestrów sprzedaży, kosztów oraz dokona podstawy opodatkowania. Program Kpir online sprawdź to to łatwa, wygodna i intuicyjna usługa. Zintegrowany pakiet programów, w 1 aplikacji internetowej dostarcza wszystkich niezbędnych funkcji do kompleksowej obsługi firmy – od zarządzania sprzedażą produktów i usług, przez zasoby magazynowe, skończywszy na obsłudze księgowości opartej na Księdze Przychodów i Rozchodów.

Zobacz ten użyteczny tekst (https://www.tuv.com/poland/pl/iso-20000-system-zarz%C4%85dzania-us%C5%82ugami-informatycznymi.html) – przedstawia on pokrewną tematykę i zapewne również Cię zaintryguje. Nie wahaj się zatem i kliknij tu.

Intuicyjny interfejs pozwala w prosty sposób wystawiać faktury i rachunki, spisywać koszty i płatności, tworzyć sprawozdania finansowe spółek, zobacz informacje dokumenty i wiele innych.

przy komputerze

Autor: AlphaLab Startup Accelerator
Źródło: http://www.flickr.com
Program ten jest znany na rynku księgowym, już od ćwierć wieku i polepsza pracę małych i średnich przedsiębiorstw jak i biur rachunkowych.Program polecany jest dla przedsiębiorstw, gdzie stosowana jest mała księgowość: kpir tudzież Ryczałt Ewidencjonowany. Na rynku to jedyny program księgowy, który można dowolnie skonfigurować. Można wybrać np.: książkę przychodów i rozchodów, ZUS składki, zobaczysz tutaj środki trwałe, VAT, kilometrówkę. Dzięki temu jest przydatny dla każdego przedsiębiorstwa bez względu na sposób księgowania. Program jest często aktualizowany i zgodny z obowiązującymi przepisami.

Czy odczuwasz ochotę na nowe podobnie zajmujące wpisy? Jeśli tak, to śpieszymy Cię zawiadomić – kliknij i sprawdź (https://poradnikpracownika.pl/-dyskryminacja-w-pracy-czy-dotyczy-takze-ciebie) tutaj dużo więcej.

Oprócz tego można też skorzystać z bezpłatnego szkolenia, które ułatwia wdrożenie do programu.