Warto wybierać mniejsze sprzęty

Stopniowo pojawia się coraz więcej laptopów, tabletów oraz notebooków, jednak okazuje się, iż nie zawsze są one w stanie podarować nam tak wiele jak komputery stacjonarne, dlatego mimo wszystko te ostatnie też są w cenie. Dodatkowo jeszcze co chwilę pojawiają się kolejne części, z których mamy możliwość i z pewnością z których trzeba używać.

Małe urządzenie zamiast dużego komputera

klawiatura

Autor: kimubert
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy pragniemy komputer stacjonarny, ale równocześnie niezbyt pasuje nam jego wielkość, to bez wątpienia trzeba się namyślić, czy to nieduże urządzenie, jakim jest Intel Nuc Kit DC3217IYE I3-3217U (BOXDC3217IYE), nie sprawi nam największej radości Wypełnia ono funkcję normalnego komputera, posiada tak identycznie sporo sposobów do rozbudowy, można do niego podłączyć klawiaturę, a zamiast monitora podpinać telewizora oraz co najważniejsze, zajmuje dużo mniej przestrzeni. Jeżeli zadecydujemy się na taki zakup, to bez wątpienia trzeba pomyśleć, jaka klawiatura idealnie się przy nim sprawdzi. Bez wątpienia warto się przyjrzeć możliwością, jakie przedstawia nam klawiatura Genius klawiatura (31340045105), która posiada między innymi podświetlane klawisze, więc będziemy mogli na niej działać nawet w nocy, bez przymusu zapalania światła.

Małe urządzenia są fajne

Potrzebujemy mikrofonu, lecz równocześnie nie chcemy, by leżał on gdzieś na wierzchu i chcemy również, by bez żadnego kłopotu można było go przenosić oraz podłączać do kolejnych urządzeń? Nasze pragnienia bez wątpienia wypełni mikrofon Zalman zM-MIC1, oferujący regulację natężenia czułości odbioru . A jeśli posiadamy drukarkę, to z pewnością chcemy do niej posiadać jak najlepszy oraz jednocześnie jak najtańszy tusz. I świetnie się w tej sytuacji spisze Tusz HP 704 czarny (CN692AE), zwłaszcza iż to właśnie koloru czarnego najczęściej używamy.

Porównujmy różne oferty

Jeśli wyszukujemy części do naszego komputera, które najwspanialej będą z nim współpracowały, to z pewnością powinniśmy właściwie obejrzeć propozycję rynku, tak żeby mieć świadomość, iż naprawdę wybieramy to co jest najlepsze.

W sieci znajdziesz wiele niezwykle ciekawych artykułów – jeśli masz ochotę poznać następny – sprawdź na portalu (http://autopietrzak.pl/cms/oferta) a nie pożałujesz!

A jeśli samodzielnie nie umiemy dokonać wyboru, to wciąż o pomoc możemy poprosić specjalistów.