Z jakiej przyczyny smartfony uzyskują coraz większe powodzenie

Smartfony od kilku lat zdobywają szturmem rynek komórkowych telefonów, coraz szybciej wypierając typowe modele wyposażone w klawiaturę. Już przed kilku laty sprzedaż smartfonów sporo przewyższyła liczbę tradycyjnych urządzeń i przewaga cały czas się zwiększa. Z rynku poznikali producenci do tej pory kojarzeni z solidnymi telefonami, a ich miejsce zajęły firmy, które zdecydowały się postawić na nowoczesność w postaci coraz bardziej wydajnych i mocnych smartfonów.

Biały smartfon

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
O ile tradycyjne urządzenia posiadały niewielkie rozmiary, to w smarftonach można zauważyć pęd ku bardzo dużym wyświetlaczom. Dzięki temu urządzenia jakie coraz więcej ludzi nosi w kieszeniach zostały mobilnymi centrami rozrywki, w których podstawowa funkcja prowadzenia rozmów została zepchnięta na dalszy plan. Bardzo dobrze w ten trend będzie się wpisywać firma LG, kilka jej modeli z wyższych półek ma coraz mocniejsze funkcjonalności i coraz większą przekątną ekranu, przez co nawet bardzo wybredni klienci mogą coś wybrać.

Blisko pięć cali średnicy ekranu może zrobić wrażenie, zwłaszcza jeżeli ekran ten jest wykonany w technologii IPS HD. Takie parametry posiada lg-g3-d855-16gb-czarny (telefony w dobrej cenie – ), całość dopełnia wydajny procesor, ośmiogigowa pamięć wewnętrzna i takiej samej rozdzielności aparat cyfrowy. Na najnowszej wersji systemu Android telefon komórkowy ten doskonale będzie się nadawał do multimedialnych rozwiązań, takich tak oglądanie filmów czy gry. Jeśli ekran mający taką wielkość będzie zbyt mały, to XXXlg g2 16gb bialy może zaproponować ponad centymetr więcej.

W tym modelu dwukrotnie powiększono wewnętrzną pamięć, także aparat zyskał sporo na rozdzielczości, tak więc praktycznie wszystko co doskonale prezentowało się na małym bracie na tym prezentować się będzie jeszcze lepiej. Ten smartfon oprócz wydajnych układów został również bardzo dobrze zrobiony. W sklepach jest wersja w kolorze białym, a jeżeli ktoś będzie wolał klasyczne barwy, to może zamówić . Rzecz jasna to nie koniec możliwości smarftonów, model lg g3 d855 16gb czarny proponuje jeszcze kilkanaście milimetrów ekranu więcej niż poprzednicy. Taka wielkość jest już porównywalna z mniejszymi tabletami, być może najwygodniejsza nie będzie jeśli trzeba zadzwonić, lecz w zabawie z pewnością dobrze się sprawdza.