Poszukujesz pokrowca na telefon LG? Sprawdź, jakie odróżnia się rodzaje

Większość z nas zalicza się obecnie do grona osób użytkujących smartfony. To telefony, które nie tylko umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych czy przesyłanie wiadomości SMS-owych. Dają również szereg innych funkcji, z których dobrze jest korzystać, aby w pełni cieszyć się możliwościami w nim dostępnymi oraz wykonywać piękne zdjęcia z podróży, surfować po Internecie lub znajdować drogę do celu, do którego chcemy dotrzeć.

telefon

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
By telefon nam odpowiednio służył, najlepiej jest zainwestować w porządne etui. LG G3 czy inny smartfon równie go potrzebują, dlatego nie zwlekaj z zakupem oraz wybierz jeden z charakteryzowanych niżej rodzajów pokrowców. Pierwszy rodzaj pokrowca to pokrowce plastikowe. Są niezrównanie powszechne przez swoją niską cenę, jednak nie chronią dostatecznie naszego sprzętu. Dlaczego? Przede wszystkim z tego względu, że już przy pierwszym upadku z wysokości, w tym ze stołu, mogą pęknąć oraz np. zarysować bok naszej komórki.

Udało nam się zwabić Twoją myśl naszym interesującym wpisem? Świetnie. Zatem namawiamy – kliknij w link papy bitumiczne i przenieś się do nowej strony po fakty.

Pokrowce plastikowe są tanie, lecz korzystniej jest pomyśleć nad innym etui, chociażby z poliwęglanu – zobacz więcej. To także sztuczne tworzywo, lecz w odróżnieniu od plastiku poliwęglan – skorzystaj z oferty na taśmy paroprzepuszczalne – zweryfikuj te opinie – jest nad wyraz odporny oraz doskonale ochrania również w przypadku uderzenia komórki o twardą powierzchnię. Jeżeli zależy ci na gustownym zabezpieczeniu smartfona, możesz wybrać pokrowiec skórzany. Prezentuje się naprawdę elegancko, a dodatkowo nie niszczy się szybko. Niestety przede wszystkim zabezpiecza tylko przed rysami. Jeśli komórka wypadnie nam z rąk, takie etui może nie być dostateczną ochroną. Dla osób doceniających najwyższą jakość przeznaczone są pokrowce z włókna węglowego. Nie da się zanegować, iż są kosztowne, ale za wyższą jakość warto jest zapłacić odrobinę więcej. Szczególnie, że świetnie zabezpieczają przed wszelakimi uszkodzeniami, zatem będziesz mieć pewność, iż twój nowo kupiony sprzęt jest w pełni bezpieczny i nic mu nie grozi.

etui na telefon

Autor: Etuo
Źródło: http://www.etuo.pl
Czym jeszcze kierować się kupując etui? LG G2 mini, Samsung lub Nokia to przykładowe typy i marki smartfonów, dlatego podaj w sklepie precyzyjną nazwę swojego telefonu, by nie okazało się, że wybrałeś niewłaściwy pokrowiec. Zawsze możliwa jest wymiana kupionych produktów, ale lepiej jest oszczędzić sobie zachodu oraz od razu wybrać etui, które będzie dopasowane do naszego telefonu – porównaj ceny.