Perfekcyjny układ parkingowy – kilka ciekawostek

Elektroniczny Szyk Obsługi Klientów to idealny fortel na obsługę klientów w większych jednostkach tj. obiekty sportowe, parki zabawy, ślizgawki, wyciągi narciarskie, kluby fitness. Nadrzędnym zastosowaniem systemu parkingowego w zależności od wymogów jest liczenie zapłaty za dostępy, względnie czasu spędzonego w obiekcie.

Obsługa zachodzi na zasadzie zadatku, względnie debetu, względnie złożonej, zaliczka szczątkowa i zobowiązanie do wykorzystania usług ponadplanowych i w gastronomii. Elektroniczny system obsługi klientów ESOK ma za misję usprawnić i przyspieszyć obsługę interesantów, ułatwić sprzedaż usług na podłożu zdefiniowanych cenników (źródło – esok). ESOK GH upraszcza funkcjonowanie obiektów o mieszanej strukturze i zróżnicowanej aktywności. Transpondery zegarkowe, bądź w kształcie karty gwarantują szybką i bezpieczną obsługę klientów przy kasie, obsługę zatrzasków w szafkach, lustrację pozostałego czasu w skanerach na obiekcie, a dla monitorującego obiekt, niezliczone możliwości przewodzenia pracownikami i układami, przez robienie jakiegokolwiek rodzaju statystyk.

parking samochodowy

ESOK GH umożliwia efektywniej zarządzać obiektem, a dzięki obsłudze bezgotówkowej poprzez transpondery poprawi obsługę użytkowników, powstrzymując okres obsługi do minimum. System parkingowy tworzy się z trzech składników.

Szukasz uzupełniających informacji na prezentowany tutaj temat? To nie problem, zwyczajnie wejdź dalej (www.tokarnia-sosenka.com.pl/serwetki-decoupage) a przekonasz się, że to było bardzo łatwe.

Sygnalizatorów zarezerwowanych, lub pustych lokalizacji, wyświetlaczy LED wskazujących liczbę pustych punktów na parkingu, komputera śledzącego poczynania systemu. Obowiązkiem systemu parkingowego jest ułatwienie odszukania wolnego punktu na parkingach podziemnych i wielopoziomowych. Na każdym poziomie parkingu zainstalowane są wyświetlacze LED, pokazujące stan punktów w wiadomym regionie. Prócz tego nad każdym miejscem znajduje się sygnalizator świetlny, wskazujący z daleka puste miejsca. Odcień czerwony zdradza pozycje zajęte, natomiast zielony punkty wolne. Na miejscach dla niepełnosprawnych instalowane są adekwatnie światła czerwone, również niebieskie. System podłączony jest do centralnego komputera, który uwidocznia bieżący stan zajętości miejsc, również prowadzi statystyki transferu samochodów.

Porównaj – system parkingowy.