Poranek po pijatyce, a Ty nie jesteś przekonany, czy możesz wsiąść za kółko?

Prawie każdemu przydarzyło się przynajmniej raz w ciągu życia, że udaliśmy się do przyjaciół samochodem, wiedząc, że zostajemy u nich na noc, a przecież wypijemy tylko dwa, trzy piwka i nazajutrz pewnie będziemy mogli spokojnie wsiąść za kółko. Czasem jednak bawimy się tak dobrze, że zapominamy o tym, że nazajutrz czekają nas jakieś obowiązki.

kontrola alkomatem

Autor: West Midlands Police
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszy wniosek, jaki przychodzi nam najczęściej do głowy, to, że przydałby nam się alkomat . Rzadko zdarza się nam przyznać, że wystarczyło po prostu aż tyle nie spożywać alkoholu.

Publikowany tekst całkowicie Cię pochłonął? Jeżeli tak, to zafascynuje Cię także nasza strona (www.autopart.pl/busko), która zawiera zbliżone informacje.

Zaczynają się jednak pewne wątpliwości, ponieważ nie możemy być stuprocentowo przekonani, czy poziom alkoholu w naszym organizmie pozwala nam prowadzić samochód. Sytuacja jest jeszcze cięższa w okolicach takich świąt, jak Wszystkich Świętych czy Wielkanoc.

W te święta często odwiedza się rodzinę, z którą nieczęsto ma się okazję spotkać w ciągu roku i ma się do pokonania nieraz aż ponad czterysta kilometrów na ciężkim kacu.Wszyscy mamy świadomość, że alkomaty są do dyspozycji każdego z nas na komisariatach policji, lecz czasami orientujemy się, że najbliższy jest bardzo daleko, albo czekanie na pomiar zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu zabiera nam dużo czasu.

Tak jak niektórzy nie potrafią pokonać swej natury i mają potrzebę mocnego upojenia się, powinno się być pewnym, czy następnego dnia nie będzie się powodowało zagrożenia na drodze.

Chcielibyśmy zaprezentować Ci następny nasz tekst – mamy nadzieję, że Ci się spodoba. By go przejrzeć, naciśnij łącze tu… (https://panfachowiec.com/oferta/elektryka/) i już.

Dlatego każdy kierowca, któremu zdarza się wychylić, powinien mieć swój osobisty alkomat, żeby mógł w każdej chwili sprawdzić, ile ma promili. Lepiej zadbać o to, żeby być stale zabezpieczonym i spróbować poszukać sklepów internetowych, w których dostępne są różne alkomaty i kupić taki, który będzie nam pasował oraz służył nam pomocą w chwilach , kiedy nie mamy pewności.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>