Zamierzasz korzystać z cudów architektury, lecz nowoczesne systemy zawodzą cię? Lepiej uzbrój się w cierpliwość

Dużo miast staje się warownią galerii handlowych. Gdzie by nie popatrzeć tam powstaje kolejny obiekt z przeznaczeniem biurowo-handlowym. W centrum metropolii punktów na szklany obiekt odszuka się mnóstwo, lecz już niezupełnie dla sfery parkingowej.

bramka obrotowa
Mamy wolny weekend i głowimy się co uczynić z tak ogromną ilością czasu. Po minucie zastanowienia wpadamy na doskonały pomysł. Ten cudowny wolny czas mamy zamiar przeznaczyć na spacer po galerii handlowej. Wszakże w tygodniu nie mamy na to czasu, a w weekend i tak wszystko jest dostępne. Przyrzekamy sobie, iż może chociaż nie przebędziemy tam całego dnia, tylko jego niedużą część, by mieć czas na inne pasjonujące działania.

Współczesność wygląda troszkę inaczej. Zanim na dobre obudzimy się w sobotni ranek, na zakupach pojawiamy się w okolicach południa, później uwidacznia się trudność, bo system parkingowy nie nadąża za tak mnogą zgrają zainteresowanych. Czekamy w kolejce następne paręnaście minut. Wreszcie sięgamy do drzwi galerii i rozpoczynamy wielkie „buszowanie”. Między 14-tą a 15-tą stajemy się głodni i przecież nie ma sensu tylko dlatego przerywać wcześniej zakupów, dlatego też jedziemy na możliwie ostatnie piętro, na którym znajdziemy krocie smakołyków w postaci różnego rodzaju fast food’ów. Następnie podtrzymujemy nasz spacer po galerii w wyszukiwaniu dalszych łupów.

parking samochodowy
Ostatecznie z budynku wychylamy się w przedziale 17:00 – 18:00, o ile można tutaj użyć słowa opisującego szybkie mechaniczne poruszanie się do przodu. Elektroniczny system obsługi klienta rozczarowuje cię po raz drugi oraz wynikiem tego jest czas, który masz szansę zarezerwować na słuchanie muzyki, poprawianie makijażu bądź dyskusję z pasażerem, ponieważ nie tak prędko wygrzebiesz się na zewnątrz. Parkingi pod ziemią to cudowny patent, który gwarantuje komfort użytkowników biurowców bądź interesantów galerii handlowych. Przypuszczalnie nie jesteśmy sobie w stanie wyimaginować jak wyglądałoby miasto, gdyby raptem w pobliżu określonego obiektu miało zaparkować kilka tysięcy aut. Standardowo nie byłoby takiej możliwości. Z dwojga złego, chyba jesteśmy w stanie znieść paręnastominutowe korki.

Zupełnie inaczej wszystko by wyglądało, jeśliby ludzie korzystali tylko ze sprawdzonych rozwiązań, takich jak np. wykonuje aplikacja do wydatków służbowych Transcom System.