Praktyczne akcesoria do śledzenia.

Sklep internetowy poleca użytecznegadżety szpiegowskie w okazyjnych cenach. Polecamy m.in mini kamery, długopis z kamerą czy zegarek szpiegowski. Mini kamery przeznaczone są dla osób, które w sposób bezpieczny i dyskretny pragną zarejestrować i zapisać obraz i dźwięk dobrej jakości. W asortymencie naszego sklepu znajdują się kamery ukryte w budziku czy ładowarce, dzięki którym można dyskretnie kontrolować zachowanie domowników podczas naszych wakacji czy wyjazdu w delegację.

obraz z kamery

Autor: Alan Cleaver
Źródło: http://www.flickr.com

Dodatkowo, w razie włamania czy kradzieży, mamy w posiadaniu nagranie, które może pomóc zidentyfikować sprawcę i odzyskać skradzione dobra. Mini kamery szpiegowskie wspaniale sprawdzają się także w pracy, dając nagranie obrazu z biura, kiedy podejrzewamy, że dzieje się coś niepokojącego na co powinniśmy zareagować. Proponujemy również mini kamery operacyjne. To wyższa klasa sprzętu do dyskretnej kontroli, często wykorzystywana przez służby mundurowe oraz detektywów. Odznaczają się wyższą klasą nagrań, możliwością długiej pracy operacyjnej oraz specjalnymi funkcjami, takimi jak oznakowanie nagrania znakiem wodnym i pokazywanie liczby klatek .

Zdobyty w ten sposób materiał może stanowić realne źródło informacji i skuteczny dowód w sprawie sądowej. Szeroki wachlarz rejestratorów pozwoli na zapis nagrań w preferowanym formacie, oczekiwanej jakości odbioru oraz pojemności pamięci. Następnym gadżetem godnym zwrócenia uwagi jest długopis z kamerą. To multimedialne urządzenie (eogniwa wciągarki łańcuchowe) o najwyższej jakości. Długopis rejestruje obraz z rozdzielczością 640×480 pikseli. Jest zrobiony z metalu. Wygląda jak standardowy długopis. Jego autentyczny wygląd nie wzbudza podejrzeń co do jego ogromnych możliwości. Oczywiście długopis długopis z kamerą można wykorzystywać też w sposób typowy – do pisana. Tusz ma kolor czarny.

długopis

Autor: www.iconfinder.net
Źródło: www.iconfinder.net

Długopis z kamerą ma też funkcję aparatu i dyktafonu. Można ustawić czas i datę robionych zdjęć lub video. Dzięki temu niepozornemu urządzeniu w niczym nie przypominającemu kamery, możesz dowiedzieć się całej prawdy.Długopis z kamerą można zawsze mieć przy sobie i użyć w dowolnej chwili. Jest bardzo prosty do ukrycia (zobacz ). Niezwykle wygodnym i praktycznym gadżetem jest też zegarek szpiegowski. Posiada funkcję robienia zdjęć oraz detekcji ruchu. Użyteczny w każdej sytuacji, w której chcemy nagrać dowód niepoprawnych zachowań, kłamstw, drobnych kradzieży czy uwiecznić ważne spotkanie.Videa nagrywane przez zegarek szpiegowski zapisywane są w wygodnym formacie z rozdzielczością 640×480.Dźwięki wychwytywane są z otoczenia z pomocą zintegrowanego mikrofonu (patrz ).