Jakie są najbardziej popularne akcesoria detektywistyczne?

Nie tylko nastolatki uwielbiają bawić się w superdetektywów. Wiadome jest, że znani detektywi są popularni wśród różnych grup społecznych, a ich fenomen niejednokrotnie wzbudza zdziwienie. Osoby wielbiące sprzęt szpiegowski mają swoje ulubione gadżety detektywistyczne. Z pewnością najpopularniejszym gadżetem detektywistycznym są okulary z kamerą. Takie okulary posiadają zakamuflowaną kamerę, zwykle o doskonałej rozdzielczości.

zestaw do monitoringu

Autor: Ted Eytan
Źródło: http://www.flickr.com
Okulary z kamerą uwielbiane są przede wszystkim za niezauważalne nagrywanie filmów. Jednak okulary z kamerą pozwalają na nagrywanie też tylko głos. Korzyścią okularów jest to, iż nie wzbudzają podejrzeń. Kolejnym plusem jest pojemność dysku, który można używać jako przenośny dysk. Okulary produkowane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu wyglądają na estetyczne i trwałe.

Każdy detektyw musi posiadać doskonałej jakości ukryte kamery. Wymienić można kilka podstawowych typów, które są niezbędne podczas zleceń. Na wstępie warto wspomnieć, że mini kamery szpiegowskie są znakomitą formą nagrywania wideo, w szczególności, iż klasa nagrań dorównuje tym rejestrowanym przez zwykłe kamery, mimo niewielkich rozmiarów kamery szpiegowskiej. Podstawowym znakiem szczególnym ukrytych kamer jest ich mobilność oraz łatwość obsługi. Niezwykle istotne i korzystne jest posługiwanie się WiFi. Taką kamerę szpiegowską można ukryć w różnych rzeczach, które używane są codziennie, na przykład ukryta kamera w zegarku czy wspomnianych powyżej okularach. Kolejnym typem ukrytych kamer są kamery operacyjne, czyli miniaturowe urządzenia, które umożliwiają nagranie aż wiele godzin filmu o bardzo wysokiej jakości. Da się ją skutecznie schować, przykładowo w czy torbie. Ostatnią grubą kamer są kamery inspekcyjne, które mają wbudowane przewód zobacz (nasza strona), poprzez które mają możliwość rejestrować obraz w trudno dostępnych miejscach.

A z pewnością dobry przyrząd detektywistyczny nabyć można w specjalistycznych miejscach, które oferują olbrzymi wybór urządzeń w ciekawych cenach. Jest to przykładowo sklep detektywistyczny, w którym zdobyć da się między innymi: dyktafony, kamery, odbiorniki, wykrywacze metali i bardzo wiele innych.