W czym konsola do gier jest lepsza od grywania na kompie?

Mocno odmienne mamy gusta, lecz można w sumie powiedzieć, że w przeważającej większości łączy nas wszystkich uwielbienie do różnego rodzaju gierek. W szczególności faceci lubią usiąść bądź położyć się, aby po chwili nareszcie zapomnieć o wszystkim, najzwyczajniej wypocząć. Wejście do nierzeczywistego świata sprawia, że sporo lepiej się czujemy. Nie są w błędzie osoby, które uważają, iż gierki są dla wielu odskocznią od świata realnego. Czy to coś niewskazanego?

konsola Xbox One

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Trudno nie zauważyć patologii mających związek z gierkami, ale no nie przesadzajmy zbytnio. Na szczęście jest tak, że gry nie są przyczyną jakichkolwiek kłopotów. Jednak akurat nie o tym miał traktować ten artykuł – zastanówmy się niby dlaczego microsoft xbox one jest zdecydowanie czymś bardziej kapitalnym, niż pykanie na komputer. Atuty konsoli są całkowicie nieobiektywne, a więc jeżeli ktoś nie zgadza się z poglądami twórcy tekstu niech zwróci uwagę na jedno – w Polsce od ponad 20 lat mamy demokrację, a więc należy no przynajmniej postarać się przyjąć do wiadomości to, że przynajmniej niektórzy wychodzą z założenia, iż tylko liczą się konsole.

Doskonale, że oraz inne akcesoria konsolowe są w Polsce coraz chętniej nabywane, chociaż nie oszukujmy się: ciągle siła nabywcza Nowaka jest na tyle nieduża, przynajmniej porównując z Japończykami, Anglikami czy Amerykanami, iż nie jest tak, że nowości konsolowe oraz fantastyczne akcesoria do nich szybko są wyprzedawane. Ogromna szkoda, bądź co bądź konsola daje o wiele lepsze wrażenia audiowizualne, grafika (Retusz Zdjęć) to wielka przewaga konsola nad kompami!

Na takie konsole jak – między innymi, wydaje się każdego roku tak wiele fantastycznych tytułów, że bądź co bądź czymś niemożliwym jest to, aby zaznajomić się nawet pobieżnie ze znaczącą ich cząstką! Także zapamiętajmy, iż typowa konsola to dużo większa wygoda. Pewnie nikt nie rzeknie, że przesiadywanie na krześle przed kompem jest wygodniejsze, aniżeli uwalenie się na ciepłej kanapie.